Rüya Tabirleri

Rüyada masanın başında oturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada masanın başında oturmak olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, yeni iş kollarına girileceğine, başarısının artacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada masanın başında oturmak gördüyseniz:

  • Üzerinde fazla zaman harcadığınız plan, iş, veya projelerinizle ilgili gelişmeler ne yönlü olursa olsun sabırla yaklaşabilir bir yapınız var.

Rüyada masanın başında oturmak sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada masanın üzerine çıkmak hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine, başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada masanın tozunu almak kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine delalettir.

Rüyada masanın üstünde yatmak kişinin rahat bir nefes alacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine delalettir.

Rüyada masanın altına saklanmak yaşadığı zor günlerin biteceğine, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada masanın etrafında oturmak çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada masanın üstüne oturmak borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, umutların yıkılacağına işarettir.

Rüyada masanın altında yılan görmek isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, her türlü konforsa sahip olunacağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu