Rüya Tabirleri

Rüyada mavi duvar kağıdı görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mavi duvar kağıdı görmek uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, emeklerinin heba olacağına, rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına inanılır.

Rüyada mavi duvar kağıdı gördüyseniz:

  • Hayatınızda olumlu adımlar atmak istiyorsanız harekete geçmelisiniz.

Rüyada mavi duvar kağıdı görmek hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına delalettir.

Rüyada mavi duvar kağıdı bol nimete kavuşacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, maddi açıdan dibe vurulacağına delalettir.

Rüyada duvar kağıdı görmek haksızlığa uğranacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada eve duvar kağıdı yapıştırmak ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada desenli duvar kağıdı zorlukları teker teker aşacağına, rahatının da yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada duvar kagıdı yapmak zor bir durumdan kurtulduktan sonra allah’a şükredilmesi gerektiğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine yorulur.

Rüyada kırmızı duvar kağıdı görmek allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına delalet eder.

Rüyada kahverengi duvar kağıdı görmek endişeli durumların son bulacağına, ele geçen kazancın azalacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu