Rüya Tabirleri

Rüyada nişanlısının öptüğünü görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nişanlısının öptüğünü görmek geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, bazı maddi problemler yaşayacağınıza, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına alamet eder.

Rüyada nişanlısının öptüğünü gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren alanlarda değişikliklere veya beklenmedik gelişmelere açıksınız.

Rüyada nişanlısının öptüğünü görmek yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına delalettir.

Rüyada nişanlısının nişanlandığını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine alamet eder.

Rüyada nişanlısının ailesini görmek çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine inanılır.

Rüyada nişanlısının evine gitmek her zaman el üstünde tutulacağına, çok rahat bir hayata adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyada nişanlısının kavga ettiğini görmek işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına delalet eder.

Rüyada eski nişanlısının annesini görmek işlerin büyük başarılar getireceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada nişanlısının başka biriyle evlendiğini görmek umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına, çok güzel günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada nişanlısının geldiğini görmek eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu