Rüya Tabirleri

Rüyada ölmüş olan birini görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş olan birini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, hakkıyla kazanca, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, şansın çalışmaya başlayacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş olan birini gördüyseniz:

  • Dramatik gösteriler söz konusu olabilir.

Rüyada ölmüş olan birini öpmek girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, haksızlığa uğranacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş olan birini görmek rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine yorulur.

Rüyada hastanede olan birini ölmüş görmek bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, kendini bunu başaracağına yorulur.

Rüyada ölmüş olan birini sağ görmek evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada hayatta olan birini ölmüş görmek yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş olan birini canlı görmek çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada canlı olan birini ölmüş görmek kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hapiste olan birini ölmüş görmek hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, işlerin günden güne bozulacağına alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu