Rüya Tabirleri

Rüyada ölü adam yıkamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölü adam yıkamak çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına ve tüm bunların kişinin hem sosyal, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, kararlarına saygı duyulacağına rivayet eder.

Rüyada ölü adam yıkamak gördüyseniz:

  • Negatif veya inatçı kişiler planlarınızı bozabilir.

Rüyada iki adam aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına, işlerinin aksayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine yorulur.

Rüyada kör bir adam sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada adam satmak şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine işaret eder.

Rüyada bir adam kurtarmak rızık bolluğu içinde olacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada esmer adam sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada eli silahlı adam insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zengin adam yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına işarettir.

Rüyada adam yakalamak sıkıntılarının son bulacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu