Rüya Tabirleri

Rüyada ölü birinden birşey alıp yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölü birinden birşey alıp yemek kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, endişeli durumların son bulacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinden birşey alıp yemek gördüyseniz:

  • Elinizden geldiğince büyük düşünmelisiniz.

Rüyada ölü birinden birşey alıp yemek durgunlaşacağına, kendi kabuğuna çekileceğine, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinden birşey alıp yemek uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, hanesine huzurun dolacağına rivayet eder.

Rüyada ölüden birşey alıp vermek rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine işarettir.

Rüyada birinden et alıp yemek uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüden birşey alıp vermek görmek iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün elinden birşey alıp yemek istediği başarıya kavuşacağına, değişik insanlarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinden incir alıp yemek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine inanılır.

Rüyada ölü birinden ekmek alıp yemek bir şirketler zincirine sahip olunacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu