Rüya Tabirleri

Rüyada pantolonunu ters giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada pantolonunu ters giymek iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, güç ve kudret kazanacağına, iyi bir kariyer edineceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına işarettir.

Rüyada pantolonunu ters giymek gördüyseniz:

  • Belli konularda voltaj yükseliyor.

Rüyada pantolonunu ters giymek yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına inanılır.

Rüyada pantolonunu kaybetmek rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, hayatının düzene gireceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pantolonunu giymek sağlık sorunlarının biteceğine, keyfinin kaçacağına alamet eder.

Rüyada pantolonunu aramak birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada pantolonunu bulmak allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının pantolonunu ütülemek sağlıklı bir kişi olmaya, rızkının kesileceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin pantolonunu giymek çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, başarılarının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşimin pantolonunu giymek ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu