Rüya Tabirleri

Rüyada para düşürmek ve bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada para düşürmek ve bulmak kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, keyfin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada para düşürmek ve bulmak gördüyseniz:

  • Planlarınız herkesi mutlu etmeyebilir.

Rüyada yere para düşürmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, parasal durumun düzeltileceğine delalettir.

Rüyada yüksekten para düşürmek düzenin bozulacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada demir para düşürmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada cüzdandan para düşürmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan para düşürmek olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine işaret eder.

Rüyada para düşürmek kaybetmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elinden para düşürmek zevki sefa içinde olacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kağıt para düşürmek ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu