Rüya Tabirleri

Rüyada perdeleri sökmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada perdeleri sökmek büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, daha pozitif biri olacağına delalet eder.

Rüyada perdeleri sökmek gördüyseniz:

  • Yanlış adımlar atmanız, yanlış anlaşılmanız veya kararsız kalmanız planlarınızı bozabilir.

Rüyada perdeleri düzeltmek sıkıntıların çözüme ulaşacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına rivayet eder.

Rüyada perdeleri açmak iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine alamet eder.

Rüyada perdeleri sökmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, kavgalara tutuşacaklarına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada perdeleri yıkamak için çıkarmak hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada perdeleri toplamak bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına alamet eder.

Rüyada perdeleri çekmek güzellik ve hayır geleceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada perdeleri indirmek kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, sevinç ve sürura yorulmaktadır.

Rüyada perdeleri yenilemek ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, para biriktirebileceğine inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu