Rüya Tabirleri

Rüyada renkli kanarya görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada renkli kanarya görmek aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok rahat bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada renkli kanarya gördüyseniz:

  • Bilinçaltınızda kendine güvensizlik duyguları olabilir.

Rüyada renkli kanarya görmek tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, mutluluk dolu bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarı renkli kanarya görmek kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada kanarya yavrusu sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, güzel ve yaşanılır hale geleceğine delalet eder.

Rüyada kanarya uçurmak işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada kanarya beslemek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, sağlığının geri geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kanarya kuş yakalamak inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kanarya ötmesi muradın gerçekleşeceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor kanarya görmek kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, büyük bir başarının elde edileceğine rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu