Rüya Tabirleri

Rüyada saçta yeşil kına görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saçta yeşil kına görmek evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine, makam ve rızık sağlayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, büyük kazanç sağlanacağına delalettir.

Rüyada saçta yeşil kına gördüyseniz:

  • Evinizde maddi açıdan istikrar sağlamanız gerekebilir.

Rüyada saçta yeşil kına görmek bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada saçta kına görmek mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, yapılan işte geriye düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil kına görmek zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil kına sepeti görmek büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil kına elbisesi giymek arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada saçta yeşil bit görmek huzurlu günlerin geleceğine, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına yorulur.

Rüyada yeşil toz kına görmek borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada yeşil kına yakmak musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, maddi gücünü kaybedeceğine işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu