Rüya Tabirleri

Rüyada salıncak sökmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada salıncak sökmek sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, endişelerinden kurtulacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada salıncak sökmek gördüyseniz:

  • Çevrenizde bulunan insanlara karşı uyumsuz davranışlarınız olabilir.

Rüyada salıncak ihya zor günler geçireceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine delalet eder.

Rüyada gökyüzünde salıncak keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada salıncak kırılması büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüyada büyük salıncak yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ahşap salıncak güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına inanılır.

Rüyada salıncak sökmek bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada balkonda salıncak ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine rivayet eder.

Rüyada eve salıncak kurmak keyfinin kaçacağına, gönlünce bir hayat süreceğine rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu