Rüya Tabirleri

Rüyada sevdiğin kızın anne babasının elini öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğin kızın anne babasının elini öpmek hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine, hak yiyeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızın anne babasının elini öpmek gördüyseniz:

  • Altından kalkamayacağınız durumlarda söz vermeniz bütçenizi aşmanıza veya fazlasıyla yorulabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kızın anne babasının elini öpmek lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın babasının elini öpmek yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği kızın babasının elini öpmek kırılan kalplerin barışacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, bu kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin adamın anne babasının elini öpmek onları kendi gözünden bile sakınacağına, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kızın babasının öldüğünü görmek kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kızın elini tutmak rahatın ve konforun yerine geleceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızın annesinin elini öpmek hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, adının kirletilmeye çalışılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızın elini sımsıkı tutmak pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu