Rüya Tabirleri

Rüyada sevdiğinin yüzüne gülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğinin yüzüne gülmesi elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, alım gücünün artmasına, kendisini sorgulama gereği duyacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada sevdiğinin yüzüne gülmesi gördüyseniz:

  • Sağlık olarak şu aralar aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin yüzüne gülmesi istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, neredeyse mahkemelik olunacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinin yüzüne bakması eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğinin yüzüne tükürmek rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına, kısmetinin kapanacağına inanılır.

Rüyada sevdiğinin yüzüne bakmak alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin yüzüne bile bakmaması saygı göreceğine, geçim derdi yaşamayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin yüzüne bakmamak uğranılan zararların telafi edileceğine, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin yüzüne dokunmak kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin senin yüzüne bakmaması yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu