Rüya Tabirleri

Rüyada siyah halı sermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah halı sermek solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, neşesinin yerine geleceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada siyah halı sermek gördüyseniz:

  • Dikkatli anonslar yapmanızda fayda var.

Rüyada siyah halı sermek rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah halı yaşadığı yerden uzak kalacağına, zorlukların ve kavgaların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah halı silkelemek sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına yorulmaktadır.

Rüyada halı üstüne halı sermek pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah halı görmek işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine tabir olunur.

Rüyada siyah halı yıkamak kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah beyaz halı görmek maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil siyah halı görmek saadete ereceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu