Rüya Tabirleri

Rüyada siyah inek süsmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah inek süsmesi bol kazanç elde edileceğine, aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, borç yüzünden uykuların kaçacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah inek süsmesi gördüyseniz:

  • Bazı kişiler olaylardaki nüansları görmüyor olabilirler.

Rüyada siyah inek ölmesi hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada siyah beyaz inek sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah inek kesmek ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına rivayet eder.

Rüyada siyah inek süsmesi çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah inek almak rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına rivayet eder.

Rüyada siyah iri inek görmek yüzünü güldüreceğine, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına işaret eder.

Rüyada siyah inek ısırması görmek yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına işaret eder.

Rüyada siyah inek yavrusu görmek aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu