Rüya Tabirleri

Rüyada siyah musamba görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah musamba görmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah musamba gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi gözden geçirebilir, yararlı olanlarla olmayanları birbirinden ayırabilirsiniz.

Rüyada siyah musamba görmek eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, hızlanacağına yorulur.

Rüyada müşamba görmek mutluluğunun daim olacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada naylon muşamba görmek verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil muşamba görmek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada eve muşamba sermek tükettiği nefes ve para ile kalacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeffaf muşamba görmek anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına inanılır.

Rüyada muşamba masa örtüsü görmek toplumda iyi bir yer edineceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz muşamba görmek evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, ticaretinin genişleyeceğine yorulur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu