Rüya Tabirleri

Rüyada su kuyusu açmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada su kuyusu açmak sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, gelirinin çoğalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada su kuyusu açmak gördüyseniz:

  • Dedikodulardan sakınmak istiyorsanız, özel hayatınızı sır olarak saklamalısınız.

Rüyada su kuyusu görme elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, evde tatlı bir telaş yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su kuyusu yapmak hastalığının düzeleceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada süt kuyusu görmek çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına delalet eder.

Rüyada zemzem kuyusu büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, ruhunun şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada su kuyusu açmak mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada katran kuyusu görmek gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada kireç kuyusu görmek elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına yorulmaktadır.

Rüyada lağım kuyusu görmek yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, kısmet alacağına işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu