Rüya Tabirleri

Rüyada tartıştığın insanı görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tartıştığın insanı görmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, adının her yerde geçeceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tartıştığın insanı gördüyseniz:

  • Daima bir barut fıçısının üzerinde oturuyormuşsunuz gibi bir durumdasınız.

Rüyada tartıştığın insanı görmek ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına delalet eder.

Rüyada tartıştığın arkadaşını görmek evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada tartıştığın insanları görmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına tabir olunur.

Rüyada tartıştığın birini görmek tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine işarettir.

Rüyada tartıştığın kişiyi görmek mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tartıştığın biriyle barışmak rüya sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına, kıtlığın meydana geleceğine işarettir.

Rüyada eskiden tartıştığın birini görmek göğüs germek zorunda kalınacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına alamet etmektedir.

Rüyada tartıştığın biriyle konuşmak büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu