Rüya Tabirleri

Rüyada tavan temizleme Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavan temizleme çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavan temizleme gördüyseniz:

  • Beklenmedik bir şekilde oluşan bir oluşum belli düzenlemelerinizi etkileyebilir.

Rüyada tavan süpürmek bekarlar için mutlu bir karşılaşma, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına alamet eder.

Rüyada cam tavan görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, şaşkın olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavan çökmesi borçlarının azalacağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada tavan sıvamak hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına alamet eder.

Rüyada tavan dökülmesi kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, çaresizliğinin büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada tavan akması edilen duaların allah katında kabul göreceğine, bir sebeple hem çok şaşıracağına, hem de çok üzüleceğine inanılır.

Rüyada tavan temizleme çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına yorulur.

Rüyada tavan yıkılması ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu