Rüya Tabirleri

Rüyada tüy yağdığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tüy yağdığını görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, hem de yeni mülkler satın alacağına, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, sıkıntılarının daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada tüy yağdığını gördüyseniz:

  • Uyarı veren konuları önemsemelisiniz.

Rüyada kum yağdığını görmek iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tüy yağdığını görmek zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, bir anda yükseleceğine işaret eder.

Rüyada taş yağdiğini görmek yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, kişinin şifaya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yün yağdığını görmek kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmur yağdigini nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yağdığını görmek her türlü başarıyı elde edeceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kar yağdiğini görme yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, kendisine yeni bir iş bulacağına delalettir.

Rüyada kar kar yağdığını görmek onlar sayesinde moral bulacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu