Rüya Tabirleri

Rüyada ya şafi demek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ya şafi demek hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, her zaman çok başarılı olacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına tabir olunur.

Rüyada ya şafi demek gördüyseniz:

  • Ne yapacaksanız tek başınıza yapmalısınız.

Rüyada şafi demek hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada ya şafi demek tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Rüyada şafi mezhebi görmek onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, ortağından ayrılacağına işaret eder.

Rüyada şafi görmek özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada şafi ismi bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, bir sıkıntıya girmeye rivayet etmektedir.

Rüyada namaz safı görmek istediği herşeye ulaşabileceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ya şafi kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına inanılır.

Rüyada şafi ismini görmek sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu