Rüya Tabirleri

Rüyada yalan söylendiğini görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yalan söylendiğini görmek epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada yalan söylendiğini gördüyseniz:

  • Kafanızın karşıcinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz.

Rüyada yalan söylendiğini görmek maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına yorulur.

Rüyada kendine yalan söylendiğini görmek maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine delalet eder.

Rüyada yalan söylendiğini öğrenmek aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada kendisine yalan söylendiğini görmek kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, çok sevileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin yalan söylendiğini görmek kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine yorulur.

Rüyada size yalan söylendiğini görmek sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ekmeğine leke süreceğine işaret eder.

Rüyada ilahi söylendiğini duymak garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada şarkı söylendiğini görmek endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu