Rüya Tabirleri

Rüyada yeşil pırlanta Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşil pırlanta aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil pırlanta gördüyseniz:

  • Herkes belli konularda abartma veya aşırılığa kaçma eğiliminde olabilir.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına işaret eder.

Rüyada yeşil yeşil görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, büyük hatalar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine delalettir.

Rüyada yeşil yer hayırlı kapılar açılacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine delalettir.

Rüyada yeşil top hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil şimşek yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil damar ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, birden fazla ortakla iş kurulacağına inanılır.

Rüyada yeşil ev görmek ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu