Rüya Tabirleri

Rüyada yüze vurulması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yüze vurulması sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, ticarette şansının düşeceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüze vurulması gördüyseniz:

  • Öz eleştiri yapmanız durumunda, bazı problemlerin çözümü ya da bazı işlerin halledilmesi için iş birliği yapma ya da destek bulma olanağı bulabilirsiniz.

Rüyada yüze arı konması alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına işaret eder.

Rüyada yüze kar yağması devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüze kına sağlığına kavuşacağına, başarısız olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada yüze bakmak çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, büyük miktarda para kazanacağına, bu paralar ile insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüze cam batması bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüze ağda maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada yüze vurulması hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına yorulur.

Rüyada yüze sim sürmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına yorulmaktadır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu