Rüya Tabirleri

Rüyada yüzük parmağında yara görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yüzük parmağında yara görmek kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, huzurlu hissedileceğine, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, bir şeyden zarar görmeye rivayet eder.

Rüyada yüzük parmağında yara gördüyseniz:

  • Bazı kişiler hakkındaki fikirlerinizi ya da duygularınızı sır olarak tutmanız size şiddetli şekilde geri dönebilir.

Rüyada yüzük parmağında yara görmek ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, allah’ın lütuflarına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sol yüzük parmağında yara görmek işlerinden de geri kalacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine işaret eder.

Rüyada sol yüzük parmağında altın yüzük görmek sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına rivayet eder.

Rüyada el parmağında yara görmek bekarlar için güzel bir evliliğe, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına alamet eder.

Rüyada parmagında yara görmek sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayak parmağında yara görmek ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzük parmağında yüzük görmek ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayak baş parmağında yara şansının hep açık olacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu