Rüya Tabirleri

Rüyada yüzünde iltihaplı sivilce görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yüzünde iltihaplı sivilce görmek makam ve rızık sağlayacağına, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, maddi gücünün yerine geleceğine delalettir.

Rüyada yüzünde iltihaplı sivilce gördüyseniz:

  • Savlarınıza veya tezlerinize karşı çıkan kişiler olabilir.

Rüyada yüzünde iltihaplı sivilce görmek büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada başkasının yüzünde iltihaplı sivilce görmek girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine yorulur.

Rüyada burunda iltihaplı sivilce sıkmak parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine işarettir.

Rüyada kafada iltihaplı sivilce görmek yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iltihaplı sivilce görmek iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada bacakta iltihaplı sivilce görmek refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, çocuklar gibi şen olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzde iltihaplı sivilce görmek işlerin bir anda yoluna gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına tabir olunur.

Rüyada kolda iltihaplı sivilce görmek kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu