Gündemden Haberler

Son günlerde 28 Şubatvari müsamereler yapılıyor

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saray’da düzenlenen Valiler Buluşması’nda yaptığı konuşmada “Son günlerde karşımıza çıkmaya başlayan 28 Şubatvari müsamerelerin gerisindeki güçleri biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Saray’da düzenlenen Valiler Buluşması’na katılan Erdoğan, burada yaptığı konuşmada gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

‘SON GÜNLERDE KARŞIMIZA ÇIKAN 28 ŞUBATVARİ MÜSAMERELER…’

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“2023 hedefleriyle yola çıkmıştık, birileri dudak bükmüştü. Hamdolsun hedeflerimizi adım adım hayata geçirdik. Türkiye Yüzyılı, devletin ve milletin ortak programı ortak hayalidir. Küresel krizlerin ürünü ekonomik dalgalanmaları, insanları devletlerine düşman etmenin aracı haline getirmeye çalışıyorlar. Kış kışlığını gavur gavurluğunu elbette yapacaktır, bize düşen görev milletimizi tuzaklara karşı uyanık tutmaktır. Bugüne kadar olduğu gibi 31 Mart’ta da sandığa gölge düşürülmesine hep birlikte izin vermeyeceğiz.

Son günlerde karşımıza çıkan 28 Şubatvari müsamerelerin gerisindeki güçleri de hevesi de gayet iyi biliyoruz. Bu bayat oyunların gayesi bizim asıl vizyonumuzdan uzaklaştırmaktır. Bugüne kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklar. Türkiye, kendi sınırlarından ibaret bir ülke değildir.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu