Gündemden Haberler

‘Zeren Ertaş’ soruşturmasında bir şüpheli daha tutuklandı

Aydın’ın Efeler ilçesindeki KYK yurdunda asansörün düşmesi sonucu 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Zeren Ertaş’ın yaşamını yitirmesine ilişkin soruşturma kapsamında, firma mühendisi R.H.A tutuklandı.

Efeler ilçesi Işıklı Mahallesi KYK Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu’nda asansörün düşmesi sonucu 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Zeren Ertaş yaşamını yitirmişti.

TUTUKLU SAYISI 3’E YÜKSELDİ

Yaşanan olay sonrası Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturmada asansör firması yetkilisi M.B. ile firma sahibi H.T. tutuklanmıştı. Savcılık tarafından derinleştirilen soruşturma sonrasında firmanın mühendisi R.H.A. da yakalanarak gözaltına alındı.

Savcılık sorgulamasının ardından R.H.A., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili tutuklu sayısı 3’e çıkarken, soruşturma çerçevesinde arandığı öğrenilen bir kişinin de Ankara’da gözaltına alındığı ve Aydın’a getirileceği öğrenildi. 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu