Gündemden Haberler

Asıl beka sorunu gençlerin başka ülkelerde hayal kurması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa’da partisinin gençlik kolları buluşmasında açıklamalarda bulundu. AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen Özel, “Asıl beka sorunu bu ülkenin gençlerinin başka ülkelerde hayal kurması” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa’da CHP Gençlik Kolları’nın toplantısına katıldı, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Özel, partisinin gençlik kollarına çok önem verdiklerini ve geliştirmek için çalışmalarını yoğun şekilde sürdüreceklerini kaydetti.

‘ASIL BEKA SORUNU GENÇLERİN BAŞKA ÜLKELERDE HAYAL KURMASI’

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, sıklıkla yinelediği “dış güçler, beka sorunu” ifadelerine gönderme yapan Özel, “Memleketin önünde büyük bir beka sorunu var. Bu ülkenin gençleri bavulları kafalarında toplamış. Asıl beka sorunu bu ülkenin gençlerinin başka ülkelerde hayal kurması” ifadelerini kullandı.

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu