Gündemden Haberler

‘Her an yüz yüze görüşebiliriz’

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2024’ün mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde İBB Başkanlığında yeniden aday olacağı mesajını verdi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesine de değinen İmamoğlu, “Her an yüz yüze görüşebiliriz” mesajı verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Küçük Ölçekli Balıkçılara Koruyucu Donanım Malzemesi Dağıtımı Töreni”nde bir kez daha yeniden aday olacağı mesajını verdi.

‘HER AN YÜZ YÜZE GÖRÜŞEBİLİRİZ’

İmamoğlu törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın görüşmesine ilişkin de değerlendirmelerde bulunan İmamoğlu şunları kaydetti:

“Mansur Yavaş başkanımızın da sayın Meral Akşener’i ziyaret etmesi kadar da doğru ve güzel bir şey yok. Biz de konuşuruz. Kaldı ki tüm bu süreçlerle ilgili de Genel Başkanımız Özgür Özel ile görüşerek bu süreçleri yönetiyoruz. Hem parti kurallarına uygun, hem belediye başkanlığı kültürüne ve ahlakına uygun hem de ittifakın başlangıcından bitirilmesine kadar olan sürecin kültürüne uygun şekilde davranan insanlarız.”

İmamoğlu, basın mensuplarının yönelttiği “Akşener ile yüz yüze bir görüşme olacak mı?” sorusuna ise “Şu anda öyle bir planlama yapmadık. Ama her an olabilir diye düşünüyorum” şeklinde yanıt verdi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu