Gündemden Haberler

İmamoğlu’ndan Erdoğan’a ‘Yeniden İstanbul’ yanıtı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP grup toplantısında “Yeniden İstanbul” diyerek yerel seçimleri işaret eden AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “5 yıl geriden geliyor. O ‘Yeniden İstanbul’ başlığı 2019’da atıldı” sözleriyle yanıt verdi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) haftalık grup toplantısında, “Gençler bugün bir başlık atıyorum: Yeniden İstanbul” diyerek yerel seçimlere yönelik mesaj verdi.

‘O BAŞLIK 2019’DA ATILDI’

Beyloğlu’nda Zafer Toprak Kütüphanesi Cumhuriyet Tarihi Araştırma Merkezi tanıtım toplantısına katılan İBB Ekrem İmamoğlu, toplantının ardından yaptığı açıklamalarla Erdoğan’ın sözlerine yanıt verdi.

İmamoğlu, “5 yıl geriden geliyor. O yeniden İstanbul, İstanbul’un yenilenmesi, güçlenmesi, iyileşmesi, güzelleşmesi başlığı 2019’un 31 Mart’ında atıldı. O yolculuk devam ediyor, bizi izlemeye devam etsinler” ifadelerini kullandı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu