Gündemden Haberler

‘Kızıl Goncalar’ dizisinin çekim izni, bakanlık tarafından iptal edildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, geçen hafta yayınlanan ilk bölümünün ardından İsmailağa Cemaati tarafından hedef gösterilen “Kızıl Goncalar” dizisinin Okmeydanı Darülaceze’deki çekim izinlerini iptal etti.

Başrollerinde Özgü Namal ve Özcan Deniz’in yer aldığı “Kızıl Goncalar” dizisi, FOX TV’de geçen hafta yayınlanan ilk bölümünün ardından gerici İsmailağa Cemaati tarafından hedef gösterilmişti. İstanbul-Şişli’deki tanıtım afişlerine boyalı saldırı düzenlenmesinin ardından sette güvenlik önlemlerinin artırıldığı dizinin, dün yapılması planlanan iki çekimi ise İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü, kamu baskısı ve RTÜK incelemesi gerekçesiyle iptal edilmişti.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizinin bu sabah Okmeydanı Darülaceze’de yapılması planlanan çekimleri de iptal edildi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu