Teknoloji/Bilim

Mobil Dünya Kongresi’nde Taşınabilir Dövme Cihazı Tanıtılacak!

LG H&H, haftaya Barselona’da gerçekleşecek MWC’de (Mobil Dünya Kongresi) taşınabilir dövme cihazı tanıtacaklarını açıkladı. Güney Koreli LG H&H adlı şirket, kongreye güzellik firması olarak katılan ilk isim olacak. Peki, LG H&H’in taşınabilir dövme cihazı için neler bekliyoruz? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

LG H&H taşınabilir dövme cihazı, akıllı telefonlara bağlanacak

LG H&H’in taşınabilir dövme cihazı, akıllı telefonlara bağlanacak ve bu şekilde tasarımın baskı halinde hazırlanmasını sağlayacak. Yapıldıktan sonra sadece bir gün kalacak dövmeler, vegan içerikli olacak. Bu sayede dövmeler cilt yanında ek olarak kıyafetler üzerinde de kullanılacak.

Mobil Dünya Kongresi’nde Taşınabilir Dövme Cihazı Tanıtılacak!

Geçici dövmelerin baskı çözünürlüğü inç başına 600 nokta olacak. Baskının seçildikten sonra cihazda hazır hale gelmesi ise sadece iki ya da üç saniye sürecek. Yani bir anlamda bu taşınabilir dövme cihazı, oldukça pratik bir kullanım sağlayacak. Ayrıca hızlı hazırlanışı sayesinde ticari olarak da talep görmesi muhtemel.

LG H&H, taşınabilir dövme cihazı için “doğaçlama ve baskı” odaklı bir ürün olduğunu belirtiyor. Bu ürünün birkaç yıl içinde dövme yaptırmadan önce kararsız kalan müşteriler için dövme sanatçılarının elinin altında olacaktır. Ya da kombine uygun olarak veya özel davetler için minimal değişiklikler sevenler için de talep edilebilir.

LG H&H’in Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı bu taşınabilir dövme cihazı, ilk önce Güney Kore ve Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa çıkacak. 2023 yılının ikinci yarısından sonra ise sırasıyla birçok ülkeye yayılacak. Yeni çıkacak ürünün fiyat etiketiyle ilgili ise şu an için bir bilgi bulunmuyor.

The post Mobil Dünya Kongresi’nde Taşınabilir Dövme Cihazı Tanıtılacak! appeared first on Akıllı Gündem.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu