Rüya Tabirleri

Rüyada annemin üstüne kuma gelmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada annemin üstüne kuma gelmesi rahat bir hayata sahip olunacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, karşılığını bulacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına yorulur.

Rüyada annemin üstüne kuma gelmesi gördüyseniz:

  • Hemen toparlanmaya bakın.

Rüyada annemin üstüne kuma gelmesi hastalıklardan kurtulacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına yorulur.

Rüyada babamın annemin üstüne kuma getirmesi bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstüne kuma getirmek kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine ve başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına işarettir.

Rüyada kocanın üstüne kuma getirmesi kendisine kızacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya inanılır.

Rüyada birinin üstüne kuma gelmesi bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, kişinin iyi hale geleceğine delalettir.

Rüyada annenin üstüne kuma gelmesi üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine yorulur.

Rüyada üstüne kuma geldiğini görmek ne demek kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine inanılır.

Rüyada üstüne kuma görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu