Rüya Tabirleri

Rüyada birinin helak olduğunu görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin helak olduğunu görmek kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, düzeninin bozulacağına, bu nedenle büyük borçlara gireceğine, ancak daha sonra sorunların aşılacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, malların çoğalacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin helak olduğunu gördüyseniz:

  • Belli bir kurum, kuruluş ya da otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde olasılıkları iyi hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada birinin helak olduğunu görmek hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına alamet eder.

Rüyada insanların helak olması yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına alamet eder.

Rüyada helak görmek tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada helak olan insanlar görmek düzenin bozulacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine delalettir.

Rüyada birinin birinin öldüğünü görmek gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine delalettir.

Rüyada birinin öldüğünü bilmek evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada iyi birinin öldüğünü görmek iş hayatında iniş yaşanacağına, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığın birinin öldüğünü evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu