Rüya Tabirleri

Rüyada aşık olduğun kızı gülerken görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada aşık olduğun kızı gülerken görmek uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, çok iyi giden işlerin duracağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızı gülerken gördüyseniz:

  • Uzun vadeli hedefleriniz ön plana çıkabilir veya uzun vadeli amaçlarınızı hatırlayabilirsiniz.

Rüyada aşık olduğun kızı gülerken görmek uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada eski aşık olduğun kızı görmek lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, yeni yollara girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızı çirkin görmek bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada aşık olduğun kızı dudağından öpmek yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızı hasta görmek kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada platonik aşık olduğun kızı görmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine delalet eder.

Rüyada aşık olduğun kişiyi gülerken görmek aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kızı öpmek ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu