Rüya Tabirleri

Rüyada asker olduğunu söylemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asker olduğunu söylemek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada asker olduğunu söylemek gördüyseniz:

  • Yaptığınız işlerden zevk almayı başarabilecek ruh yapısındasınız.

Rüyada asker olduğunu söylemek ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine tabir olunur.

Rüyada kendinin asker olduğunu görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının asker olduğunu görmek dinamik ve neşeli duruma geleceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine tabir olunur.

Rüyada asker olduğunu görmek islami çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizci asker olduğunu görmek herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada babasının asker olduğunu görmek işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada asker olduğunu görmek diyadinnet haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, büyük miktarda para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada abimin asker olduğunu görmek çevredeki insanlardan da destek alınacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu