Rüya Tabirleri

Rüyada azı dişinin eline gelmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada azı dişinin eline gelmesi devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada azı dişinin eline gelmesi gördüyseniz:

  • Gelecekle ilgili planlar da yapabilirsiniz.

Rüyada azı dişinin eline gelmesi hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada dişinin eline düşmesi sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, rızkın gittikçe azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada köpek dişinin eline gelmesi şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine alamet eder.

Rüyada ön dişinin eline gelmesi maddi anlamda refahının yerinde olacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir dişinin eline düştüğünü görmek kurtuluşa ereceğine, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına delalettir.

Rüyada dişinin eline geldiğini görmek dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada dişinin eline gelmesi aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine delalettir.

Rüyada iki dişinin eline düştüğünü görmek az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu