Rüya Tabirleri

Rüyada birini tek göz görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birini tek göz görmek onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine inanılır.

Rüyada birini tek göz gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizden gelebilecek bazı haberler canınızı sıkabilir.

Rüyada birini birini dövmek elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birini ve yaşayan birini görmek gelirinin de garanti altında olacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini öldüren birini görmek gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına işarettir.

Rüyada birini birini öldürmek işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine işaret eder.

Rüyada birini döv mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada birini kusması işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına alamet eder.

Rüyada birini ittirmek birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, çok hayırlı şeylere işaret eder.

Rüyada birini yutmak ekmeğin ve paranın da artacağına, çok hayır duası alacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu