Rüya Tabirleri

Rüyada birisinin elinin kanadığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birisinin elinin kanadığını görmek bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, kalkınacağına ve yükseleceğine, sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, yeni bir işe gireceğine, çok hatalı çalışmalara gireceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına işarettir.

Rüyada birisinin elinin kanadığını gördüyseniz:

  • Fikir çatışmalarına girmeden ortamı aydınlatmak için sorular sorabilir, isteklerde bulunabilir veya konuları siz tartışmaya açabilirsiniz.

Rüyada birisinin elinin kanadığını görmek elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının elinin kanadığını görmek iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada elinin kanadığını görmek diyanet imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin elinin kanadığını görmek ilk etapta durumu kaldıramayacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin elinin kanadığını görmek ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin elinin kanadığını görmek evlerine dünürcü geleceğine, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeşinin elinin kanadığını görmek sıkıntılarını atacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada elinin kesildiğini kanadığını görmek çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu