Rüya Tabirleri

Rüyada dua muskası görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dua muskası görmek işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına yorulur.

Rüyada dua muskası gördüyseniz:

  • Eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler veya işle ilgili yeni gelişmeler devreye girmeye başlıyor.

Rüyada dua muskası görmek kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, kendi patronu olacağına delalettir.

Rüyada büyü muskası bulmak hasta olanın da iyileşeceğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine işarettir.

Rüyada büyü muskası görmek kazancının günbegün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada evde büyü muskası bulmak işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nazar muskası görmek iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu