Rüya Tabirleri

Rüyada inşaattan düştüğünü görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada inşaattan düştüğünü görmek kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, zorluklarını aşacağına, işten yana kısmetinin kapanacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada inşaattan düştüğünü gördüyseniz:

  • Size bazı tüyolar ya da tavsiyeler vermeye çalışan kişilere itibar etmeyebilirsiniz.

Rüyada inşaattan düştüğünü görmek kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine delalet eder.

Rüyada birinin inşaattan düştüğünü görmek kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, allah’a dua edeceğine delalet eder.

Rüyada kardeşinin inşaattan düştüğünü görmek içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kızının inşaattan düştüğünü görmek çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kaybetmeyi göze alamayacağına tabir olunur.

Rüyada annemin inşaattan düştüğünü görmek beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine delalet eder.

Rüyada eşinin inşaattan düştüğünü görmek herkes tarafından saygı göreceğine, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada babamın inşaattan düştüğünü görmek yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir.

Rüyada birini inşaattan düştüğünü görmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu