Rüya Tabirleri

Rüyada kapı kilitlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kapı kilitlemek sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, bekarlar için güzel bir evliliğe, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bu çalışmaya benzer sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, düzeninin yıkılmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapı kilitlemek gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işler veya bazı duygusal konular sonlanabilir veya sonuçlanabilir.

Rüyada kapı içinde kapı görmek güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada kapı kapı yemek dağıtmak isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına yorulur.

Rüyada kapı üstüne kapı açmak hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına tabir olunur.

Rüyada kapı kapı dolaşmak hasretliğin biteceğine, parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mor kapı bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapı ve efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına delalet etmektedir.

Rüyada cam kapı kapamak herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapı dinleme kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, kızına daima sahip çıkacağına yorulur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu