Rüya Tabirleri

Rüyada kaz ve yavrusunu görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaz ve yavrusunu görmek ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada kaz ve yavrusunu gördüyseniz:

  • Hiçkimsenin size ne yapacağınızı söylemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada kuş yavrusunu görmek yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada boz ayı ve yavrusunu görmek kazancının epey düşeceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine delalettir.

Rüyada ayı yavrusunu görmek bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına işaret eder.

Rüyada ayı ile yavrusunu görmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada inek ve yavrusunu gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine işarettir.

Rüyada kaz ve yavrusunu görmek evlerine dünürcü geleceğine, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına işarettir.

Rüyada ayı ve yavrusunu kovalamak hasretlerin biteceğine, bahtın açık olmasına işarettir.

Rüyada baykuş ve yavrusunu görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu