Rüya Tabirleri

Rüyada konuşulanı duymamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada konuşulanı duymamak uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına delalet eder.

Rüyada konuşulanı duymamak gördüyseniz:

  • Maddi veya resmi başlıklı konularda olumlu değişiklikler yapmanıza katkısı olabilecek kişileri etkilemek için elinizden geleni yapmalısınız.

Rüyada konuşulanı duymamak vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, kendi şansını kendi yaratacağına tabir olunur.

Rüyada konuşulanı anlamamak başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada konuşulanı duymak imkânsızı başaracağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu