Rüya Tabirleri

Rüyada kedi yavrusunu eve almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi yavrusunu eve almak ayıplı yolara sapacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, şansın kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusunu eve almak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda beklenmedik sıkıntılar olabilir.

Rüyada kedi yavrusunu dövmek maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine delalettir.

Rüyada kedi yavrusunu emzirmek çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine inanılır.

Rüyada kedi yavrusunu kurtarmak bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine delalettir.

Rüyada kedi yavrusunu eve almak hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, büyük kazanç sağlanacağına inanılır.

Rüyada yavrusunu taşıyan kedi görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına tabir olunur.

Rüyada kedi yavrusunu yerken görmek tatsızlık olacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına delalettir.

Rüyada kedi yavrusunu balkondan atmak çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada kedi yavrusunu sudan kurtarmak parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu