Rüya Tabirleri

Rüyada kuş saldırısı görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuş saldırısı görmek dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, gözyaşlarının dineceğine, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, gönül yaralarının iyileşeceği, ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuş saldırısı gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanmanız karşılaşacağınız engellerin üstesinden gelmenizi sağlayabilir.

Rüyada köpek saldirisi saldirisi ve sürüsü görmek karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada kartal saldırısı her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada serçe saldırısı eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada eve hayvan saldırısı geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada cin saldırısı diyanet sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına inanılır.

Rüyada beyaz at saldırısı emeklerinin karşılığını bulacağına, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ahtapot saldırısı dertlerinden kurtulacağına, ele geçecek haram mal ve paraya alamet etmektedir.

Rüyada ayı saldırısı nedir büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu