Rüya Tabirleri

Rüyada mavi demir görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mavi demir görmek aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, her istediğini elde edeceğine yorulur.

Rüyada mavi demir gördüyseniz:

  • Evinizi ilgilendiren bazı konulara nasıl yaklaşacağınızı bilemiyor veya kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz.

Rüyada mavi demir görmek çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, hastalığının düzeleceğine yorulur.

Rüyada mavi demir merdiven çıkmak edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, yükseldikçe yükseleceğine delalettir.

Rüyada büyük mavi demir kapı görmek bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi demir kapı mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, muradın yerine geleceğine işarettir.

Rüyada mavi demir merdiven görmek yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada mavi demir her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine alamet eder.

Rüyada mavi demir kapı görmek zarara gireceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada mavi demir para görmek emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu