Rüya Tabirleri

Rüyada mezarı öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezarı öpmek gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, problemlerini çözeceğine, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, herkesin desteğinin alınacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına inanılır.

Rüyada mezarı öpmek gördüyseniz:

  • Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da önemli noktalarda bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz.

Rüyada ölü mezarı kazmak mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına inanılır.

Rüyada boş mezarı görmek yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalettir.

Rüyada yahudi mezarı kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine delalettir.

Rüyada bir zat mezarı görmek hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine delalet etmektedir.

Rüyada peygamber mezarı rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına rivayet eder.

Rüyada mezarı yakmak bir akrabadan hata görüleceğine, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine inanılır.

Rüyada mezarı öpmek bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada mezarı boş görmek bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu